PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Alarm bezprzewodowy PJAMA Connect

Alarm bezprzewodowy PJAMA Connect

 • Producent: PJAMA AB
 • Dostępność: Wysyłamy w 24h
 • Ilość
  Cena: 285,00

Bezprzewodowy alarm wybudzeniowy PJAMA CONNECT

PJAMA CONNECT,  to najnowocześniejszy i najmniejszy alarm wybudzeniowy! 

A właściwie to jest sensor, który umieszcza się we wkładce chłonnej, własnych majteczkach użytkownika lub pieluszce. Sensor PJAMA CONNECT łączy się za pomocą Bluetootha z bezpłatną aplikacją PJAMA Moczenie Nocne dostępną w Google Play lub App Store na smartfony. Aplikacja pełni dwojaką funkcję:

- z jednej strony działa jak Odbiornik sygnalizujący dźwiękiem (6 dostępnych rodzajów sygnałów dźwiękowych) lub wibracją pojawienie się moczu na majtkach
- z drugiej strony pełni funkcję interaktywnego kalendarza postępów leczenia moczenia nocnego lub dziennego, źródła informacji oraz platformy, na której można uzyskać pomoc

Jak to działa w nocy:

 • W chwili popuszczenia moczu, czujnik PJAMA CONNECT wysyła sygnał do aplikacji która uruchamia wybrany przez użytkownia alarm dźwiękowy lub wibrację lub dźwięk z wibracją, który wybudza dziecko ze snu.
 • Obudzone dziecko wyłącza alarm na smartfonie i udaje się do toalety by opróżnić pęcherz i podjąć czynności higieniczne. Czujnik należy przemyć  i osuszyć przed ponownym użyciem.
 • Proszę pamiętać, że w początkowym etapie leczenia moczenia nocnego u dzieci konieczna jest pomoc ze strony rodziców w dobudzeniu dziecka.
 • W razie potrzeby możliwe jest połączenia czujnika PJAMA CONNECT do kilku smartfonów : dziecka i rodzica jednocześnie. Odległość pomiędzy czujnikiem a smartfonem różni się w zależności od modelu smartfona i wynosi ok 5-20 m.
 • Nie zapomnijcie wpisać efektu leczenia każdego ranka


Zawsze należy skonsultować powody występowania moczenia nocnego z lekarzem prowadzącym i dobrać odpowiednią, zaleconą przez lekarza formę leczenia tej dolegliwości. 

 

Jak to działa w dzień:

 • W chwili popuszczenia moczu, czujnik PJAMA CONNECT wysyła sygnał do aplikacji która uruchamia wybrany przez użytkownia alarm dźwiękowy lub wibrację, który wybudza dziecko ze snu.
 • użytkownik wyłącza alarm na smartfonie i udaje się do toalety by opróżnić pęcherz i podjąć czynności higieniczne. Czujnik należy przemyć  i osuszyć przed ponownym użyciem.
 • W razie potrzeby możliwe jest połączenia czujnika PJAMA CONNECT do kilku smartfonów : dziecka i rodzica jednocześnie. Odległość pomiędzy czujnikiem a smartfonem różni się w zależności od modelu smartfona i wynosi ok 5-20 m.
 • Nie zapomnijcie wpisać efektu leczenia każdego dnia

UWAGA! Alarm PJAMA CONNECT nie współpracuje ze spodniami piżamowymi PJAMA Pants ponieważ jest przeznaczony do stosowania w pieluszcze, wkładce chłonnej, bieliźnie użytkownika. Można włożyć go do kieszonki własnoręcznie przyszytej do spodni PJAMA w okolicach ujścia cewki moczowej.


W cenie zakupu otrzymasz alarm wybudzeniowy PJAMA Connect. Aplikację PJAMA należy zainstalować na smartfonie samodzielnie i zarejestrować w niej siebie oraz dziecko aby rozpocząć leczenie.


Dane techniczne:

bezprzewodowy czujnik/alarm
zasięg 5-20 metrów
wodoodporny
współpracuje z aplikacją Pjama App
7 dostępnych alarmów 1 (wibracyjny, 6 dźwiękowych)
wymiary: 60 x 35 10 mm.


 Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.